Náš příběh

Jsme Magdalena a Václav. Žijeme na samotě v srdci brdských lesů a s láskou nám tu pod rukama postupně vyrůstá náš domov. Milujeme přírodu a staré poklady, které už nikdo nepotřebuje. My jim navracíme smysl a naši tvorbou jim vdechujeme druhý život. Tvoříme z nich každodenní nezbytnosti, které přináší radost do našich duší. Tak vznikla dílna RezCykl.

Zatímco Václavova tvorba je Vašim očím zatím skryta, protože nyní se pod jeho rukama rodí především náš domov, objevíte tady tu mou. Štětcem a akvarelovými barvami pro Vás vyprávím příběhy z přírody obklopující naši dílnu, které pak ožívají na hrnečcích, plecháčcích, termoskách, a rozkvétají v mém drobném papírnictví.


46182CF3-AF2D-4E8E-84D3-1318818B8D34

Jemnými tahy vrstvím na papír akvarelové barvy jako tenká barevná sklíčka. V každém tahu štětce najdete vášeň a lásku k přírodě. S každým tahem štětce dávám do ilustrace kousek sebe a zachycuji pro Vás atmosféru místních lesů, bylinkových luk a voňavých kvetoucích zahrad.

Chceme naši radost ze života poslat i do Vašich rukou. Vítejte v naší dílně, načerpejte od nás svou dávku radosti z malovaných ilustrací…

A dovolte si povýšit Vaše běžné okamžiky na zážitek, který přichází s každým pozvednutím hrnečku.

 

E67E37ED-E734-4F23-B84F-3D4B5B044C87

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz